RENT A CAR

Apartamente Vlaoviq

Igalo, Put narodnih heroja 18

Numri i pyetjeve: 862 Vizita: 29131

Numri i pyetjeve: 862 Vizita: 29131

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

I marr me qira apartamente në Igalo. Apartamenti ka një krevat dopio dhe një krevat klasik. Çdo apartament është me ajër të kondicionuar, ka TV, lidhje interneti. Apartamenti ka banjo dhe kuzhinë të veçantë e cila është e pajisur plotësisht. Parkimi është siguruar në oborrin e shtëpisë, ndërsa nëse po arrini me autobus, ne presim për ju në stacionin dhe ju sjellim në banesë. Telefoni i kontaktit është +382 31 332 159. Përveç apartamenteve ne gjithashtu ofrojmë dhoma dyshe dhe trefishe. Çdo dhomë është me ajër të kondicionuar, ka lidhje interneti, ballkon e vet privat, përdorim kuzhine. Çmimi i dhomës 10 € për një natë për një person.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimitVend

Në qendër të qytetit: 250m

Në plazh: 250m

Në dyqan: 200m

Në restorant: 200m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 31332159

0038269346153

Emri i pronarit

Zeljko Vlaovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën