RENT A CAR

Strehim privat Malavrazić

Igalo, Skojevska 37/1

Numri i pyetjeve: 1328 Vizita: 44300

Numri i pyetjeve: 1328 Vizita: 44300

Shtoni në të preferuarat

Përshkrim

Ne jemi të vendosur në pjesën turistike të Igalo, menjëherë mbi Institutin e terapisë fizike. Ne ofrojmë apartamente dhe dhoma me dush privat. Objekti i plotë është i mbuluar me internet wireless i cili është falas për mysafirët. Në katin e parë ka një kuzhinë të përbashkët e cila është në dispozicion për mysafirët. Në frontin e shtëpisë ka një tarracë të madhe që është nën hije natyrore. Ne kemi një parking privat i cili është i lirë për të gjithë mysafirët. Ne jemi 300 metra nga plazhi, 200 metra nga mega-tregu, 150 metra nga tregu. Ne jemi vetëm 500 metra larg nga qendra e Igalo dhe klubet e natës. Free! Një fëmijë deri në 7 vjeç mund të flerë në një shtrat të përbashkët. Pranë ne kemi një hotel të Lehta ku mysafirët mund të abonohen në konvikt.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 500m

Në plazh: 300m

Në dyqan: 200m

Në restorant: 150m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038268158124

0038231331973

Emri i pronarit

Nikola Malavrazić

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën