RENT A CAR

Vila Angela

Kamenari, E65, Montenegro

Numri i pyetjeve: 57 Vizita: 6076

Numri i pyetjeve: 57 Vizita: 6076

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Ne ofrojmë të marrësh me qira një vilë të re për 5 apartamente, të gjitha të reja, moderne. Ajo ka apartamente me 1 dhomë gjumi dhe dhomen e ndjenjes, dhe ka edhe 2 dhoma gjumi dhe një dhomë të gjallë. Të gjitha apartamentet kanë një pamje të bukur të detit, janë të pajisura me të gjitha pajisjet e nevojshme për një pushim të mirë. Në distancën e këmbësorëve ka dy kazermë, restorante, bakera, dyqane. Autobusi është një shëtitje 5-minuta larg. Ne jetojmë në këtë vilë dhe jemi të gatshëm t'i ndihmojmë mysafirët tanë në çdo gjë. Ne organizojmë partitë me peshk dhe mish. Ne presim që mysafirët tanë të jenë të padurueshëm!

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 850m

Në plazh: 300m

Në dyqan: 300m

Në restorant: 700m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267670110

+38267377368

Emri i pronarit

Angelina

Dërgo kërkesën