RENT A CAR

Apartament Stetonn

Kotor, 291 E65, Dobrota, Montenegro

Numri i pyetjeve: 66 Vizita: 360

Numri i pyetjeve: 66 Vizita: 360

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamenti Stetonn ndodhet 4 km nga Qyteti i Vjetër i Kotorrit dhe vetëm 100 m nga deti dhe disa restorante të famshëm.

Brenda këtij apartamenti me një dhomë gjumi të pajisur në mënyrë moderne ka një dhomë gjumi, një dhomë të gjallë me një kuzhinë dhe

zona e ngrënies dhe banjo.

Banesa është me ajër të kondicionuar dhe ka një ballkon me tapiceri.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 4000m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269530899

Emri i pronarit

Željka NIkćević

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën