RENT A CAR

Apartamente Boka Pearl Kotor

Kotor, Vidikovac bb, Škaljari, Montenegro

Numri i pyetjeve: 54 Vizita: 5343

Numri i pyetjeve: 54 Vizita: 5343

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Apartament të rehatshëm, të pajisur në mënyrë moderne me ballkon me pamje të bukur të Gjirit të Kotorrit dhe Kotorrit të Vjetër. Apartamenti përmban një dhomë gjumi me një krevat dopio, një dhomë gjumi me dy shtretër të vetme, një dhomë që jetojnë me një dhomë ngrënie dhe një kuzhinë. Banjo është e pajisur me dush, lavatriçe dhe përmbajtje bazë. Liri shtrati dhe peshqir janë dhënë. Parking privat është në dispozicion për mysafirët tanë. Mundësia për të marrë me qira një makinë.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit


Vend

Në qendër të qytetit: 3000m

Në plazh: 3500m

Në dyqan: 1500m

Në restorant: 30m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038269575001

0038267676330

Emri i pronarit

Dragana Peras

Dërgo kërkesën