RENT A CAR

Apartamente KALEZIC

Kotor, Donji put bb

Numri i pyetjeve: 1014 Vizita: 44078

Numri i pyetjeve: 1014 Vizita: 44078

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente 5 metra nga deti. Ajo është e vendosur në Gjirin e Kotorrit në Mal të Zi. Pranë ka një restorant, një dyqan, një bar ... Disponueshmëria e internetit, ajer te kondicionuar, TV, hapësirë parkimi ..... -

Apartament Kati i Sipërm: 2 dhoma gjumi, dhomen e ndjenjes, dhomë ngrënie, kuzhinë, 2 ballkon me pamje nga deti, banjo dhe një pjesë e kopshtit. 5 persona -

Apartament Kati Down: 1 dhomë gjumi, dhomen e ndjenjes, dhomë ngrënie, kuzhinë, banjo, ballkon me pamje nga deti dhe pjesë e kopshtit. 4 persona

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit


Vend

Në qendër të qytetit: 1500m

Në plazh: 3m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 28m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Emri i pronarit

Marko Kalezic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradhëni është i pakthyeshëm kur anullohet

Detajet e pagesës

Dërgo kërkesën