RENT A CAR

Apartamente MATKOVIC

Kotor, Dobrota 123

Numri i pyetjeve: 1622 Vizita: 81168

Numri i pyetjeve: 1622 Vizita: 81168

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartament me dy dhoma gjumi ............. 60 euro në ditë Apartament Studio ............... 30 euro në ditë Çmimi për krevat ......... .... 15 euro në ditë

2 apartamente në rreshtin e parë në det. Apartament i pare eshte dy dhoma gjumi me dy banjo, nje kuzhine e vogel, nje ballkon ne ane nga deti, me ajër të kondicionuar, me dy krevate dopio, të përshtatshme për 4-5 persona. Apartament i dytë është një apartament me një banjo, një kuzhinë të vogël, një ballkon me pamje nga deti, me ajër të kondicionuar, i përshtatshëm për 2-3 persona. Menjëherë para shtëpisë ka një pikë guri me një pishinë të rërës në të dyja anët, të përshtatshme për notim dhe sunbathing. Një anije më e vogël është në dispozicion.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 1500m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269505281

Emri i pronarit

Vlatko Matkovic

Dërgo kërkesën