RENT A CAR

Apartamente VOJVODA

Kotor, DOBROTA 80

Numri i pyetjeve: 1771 Vizita: 55521

Numri i pyetjeve: 1771 Vizita: 55521

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Ne ofrojmë apartamente prej 25m2 - 55m2 (studio, apartament me një dhomë gjumi, apartament me dy dhoma gjumi). Apartamente janë të vendosura në qendër të Dobrota, radhë të parë nga deti, në anën me diell të Gjirit të Kotorrit. Rreth 800 metra larg qendrës së qytetit të vjetër të Kotorrit. 50 metra nga shtëpia jonë, ka një zyrë postare, farmaci, qendër shëndetësore, supermarket të madh, disa mini tregje (disa prej tyre punojnë pa ndërprerje), një numër i madh i pikave të ushqimit të shpejtë, bare, restorante, dyqane pastrash ... Plazhet dhe një shesh lojrash për fëmijë është 20 metra nga banesa.

Apartamente në katin e parë janë në mure guri autentike, me oborr të madh dhe pamje nga deti. Apartamente të tjera janë në katin e dytë dhe kanë ballkone të mëdha me pamje nga deti, me pamje pyllin e pishës dhe parkun. Të gjitha apartamentet kanë një kuzhinë të pajisur me të gjitha pajisjet, ajer te kondicionuar, lavatriçe, TV satelitor, internet wireless ...

Kopsht është i mbuluar me pemë mesdhetare, ka grupe druri dhe tavolina, objekte Barbecue ...

Ne gjithashtu mund t'ju ofrojmë një varkë të vogël për lundrim dhe peshkim, dhe ne gjithashtu organizojmë transferime dhe ekskursione sipas dëshirave tuaja.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 800m

Në plazh: 25m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 485 122

Emri i pronarit

Petar Vojvoda

Web site: www.vojvoda.me


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën