RENT A CAR

Lux M & T apartament në bregdet

Kotor, Muo 45A ,Kotor,Montenegro

Numri i pyetjeve: 148 Vizita: 6345

Numri i pyetjeve: 148 Vizita: 6345

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamenti perbehet nga nje dhome ndenje, dhome ngrenie, kuzhine, 3 dhoma gjumi, banjo, tualet dhe ballkon i madh me pamje nga deti dhe qyteti i vjeter.Ajo eshte e pajisur me ajer te kondicionuar. për max 6 persona.Përpara ndërtesës ka një plazh të madh guri me gurë me cadra dhe cadra për të ftuarit e banesës.Në kuadër të ndërtesës ka një tjetër tarracë të madhe nga deti në të cilin ka edhe cadra, cadra, dush në natyrë dhe Barbecue. parkimi është në dispozicion. Çmimi i qirasë përfshin përdorimin e loungers diellit dhe cadra, dhe tatimi turistik nuk është i përfshirë.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 1500m

Në dyqan: 500m

Në restorant: 500m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269225702

+38267013339

Emri i pronarit

Zeljka Knezevic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Dërgo kërkesën