RENT A CAR

Anika Apartament

Kumbor, Kumbor bb

Numri i pyetjeve: 130 Vizita: 6781

Numri i pyetjeve: 130 Vizita: 6781

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamenti eshte lokal ne Kumbor (Komuna e Herceg Novi), ne katin e dyte te nje banese te vogel, 70 metra larg detit. Pa pagesë WiFi është në dispozicion në të gjithë pronën. Parkim falas siguruar. Përfshin një banjo private me një makinë larëse dhe një kuzhinë me furrë. Një TV të sheshtë me kanale satelitore është gjithashtu në dispozicion. Në dhomën e gjumit ka një krevat dopio, në shtratin e divanit të jetesës, kështu që objekti mund të strehojë 4 persona. Sipas kërkesës, një krevat fëmijësh mund të shtohen. Nga ballkoni i vogël ka një pamje të detit. Çmimi: 35 EUR (Qershor dhe Shtator) Çmimi: 50 EUR (korrik dhe gusht)

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 3000m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269446628

Emri i pronarit

Drazen Vavic

Dërgo kërkesën