RENT A CAR

Apartamente Ancora

Kumbor, Kumbor 18 Herceg Novi

Numri i pyetjeve: 928 Vizita: 24578

Numri i pyetjeve: 928 Vizita: 24578

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Ne ofrojmë apartamente me tre krevate dhe katër krevate, të dyja apartamentet kanë kuzhinën e tyre, banjo, internet, TV kabllor, hapësira parkimi, tarraca me pamje nga deti, dy tarraca me pamje nga veriu, cep Barbecue, dush në natyrë dhe plazh për metër me akomodim. ju doni të eksploroni bukuritë e Gjirit të Boka Kotorskut, nisjet e përditshme të anijes janë vetëm disa minuta larg nga ne. Në Kumbor ju keni më shumë restorante dhe kafene që janë gjithashtu në shkumë të detit dhe disa dyqane. Ne ofrojmë tre bikes, një nga të cilat është një me të cilën ju mund të njihni edhe bukuritë e Kumbor dhe të gjitha zonat bregdetare përreth. Strehim ne kemi vendosur dhe mikpritjen tonë janë sigurisht një kusht i mirë për një pushim cilësor. Ejani në apartamentet tona Ankora.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 4000m

Në plazh: 25m

Në dyqan: 400m

Në restorant: 25m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

069284820

Emri i pronarit

Stanka Zulic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 20%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën