RENT A CAR

Apartamente Goga

Kumbor, kumbor 50

Numri i pyetjeve: 1494 Vizita: 42199

Numri i pyetjeve: 1494 Vizita: 42199

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Goga janë të vendosura në një lagje të qetë, e cila është e përshtatshme për familjet me familje, ne jemi të vendosur vetëm 50 metra nga plazhet me rërë dhe ka dyqane dhe restorante.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 5000m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

069 744 544

Emri i pronarit

krivokapic goga

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën