RENT A CAR

Apartamente Isidora Kumbor

Kumbor, 17 E65, Kumbor, Montenegro

Numri i pyetjeve: 68 Vizita: 8943

Numri i pyetjeve: 68 Vizita: 8943

Shtoni në të preferuarat

Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vogel banimi me pishine, 200 metra nga deti. Pa pagesë WiFi është në dispozicion në të gjithë pasurisë. Parkimi i lirë është siguruar dhe parkimi është në nivelin e katit të dytë.

Ka banjo të vet me lavatriçe dhe kuzhinë. Një TV të sheshtë me kanale satelitore është gjithashtu në dispozicion.

Në dhomën e gjumit ka një krevat dopio, në dhomën e ndenjes ka dy sofas që mund të zhvillohen në mënyrë që objekti të mund të strehojë deri në 5 persona. Sipas kërkesës, një krevat fëmijësh mund të shtohen.

Nga ballkoni ka një pamje të detit, hyrje në Gjirin e Kotorrit dhe Herceg Novi.

Çmimi për korrik dhe gusht: 60 euro

Çmimi jashtë sezonit: EUR 45

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit


Vend

Në qendër të qytetit: 3500m

Në plazh: 200m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 200m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

38269446628

Emri i pronarit

Drazen Vavic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën