RENT A CAR

Vavic Apartamente

Kumbor, E65, Kumbor, Montenegro

Numri i pyetjeve: 218 Vizita: 11686

Numri i pyetjeve: 218 Vizita: 11686

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamenti ndodhet në Kumbor, një vend i vogël, i qetë 4 km nga Herceg Novi. Ndërtesa ofron një kopsht të gjerë me objektet Barbecue dhe zonë të shtrojë me pamje të bukur të detit. Guests mund të përdorni Wi-Fi dhe hapësirë parkimi për të lira. Plazhi me rërë është 400 metra larg.Të gjitha njësitë e akomodimit janë të ajrit të kondicionuar dhe të ketë një zonë të shtrojë, të sheshtë TV dhe kuzhinë të pajisur plotësisht. Banjo private përfshin një dush dhe një tharëse flokësh. Nga ballkoni ka një pamje të kopshtit dhe detit. Objektet hekurosje janë në dispozicion për mysafirët. Përdorimi i gjithë makinës sipas kërkesës së mysafirit.

Në ndërtesë ka gjithsej 4 apartamente: dy apartamente në studio dhe dy dhoma me një dhomë gjumi të veçantë.

Apartamente Studio kanë dy krevate dopio në mënyrë që objekti të mund të strehojë 4 persona. Sipas kërkesës, një krevat fëmijësh mund të shtohen.Në apartamente me dhomë gjumi të veçantë ka dy krevate dopio dhe një krevat standard në mënyrë që objekti të mund të strehojë 5 persona. Sipas kërkesës, një krevat fëmijësh mund të shtohen.

Pronarët mund të ofrojnë qeratë e makinave, të organizojnë ekskursione, si dhe shërbimin e lavanderi. Restoranti dhe bar janë 150 metra larg, dhe dyqani më i afërt është 250 metra larg.Ka gjithsej 4 apartamente, dy apartamente me një dhomë gjumi të veçantë dhe dy apartamente të vogla studio.Marina Porto Mali i Zi është 15 km larg. Qyteti i Kotorrit është 35 km larg. Dubrovniku, i cili është nën mbrojtjen e UNESCO-s, është gjithashtu 35 km larg. Aeroporti i Tivat është 20 km larg.Çmimi në sezon: 40 euro për apartament me dhomë të veçantë dhe EUR 30 për studioÇmimi në postseason: 30 euro për apartament me dhomë të veçantë dhe 25 euro për studio

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit


Vend

Në qendër të qytetit: 3500m

Në plazh: 400m

Në dyqan: 600m

Në restorant: 150m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269446628

Emri i pronarit

Drazen Vavic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën