RENT A CAR

Apartamente Mojsoviq

Meljine, Narodnog Fronta 139

Numri i pyetjeve: 971 Vizita: 28855

Numri i pyetjeve: 971 Vizita: 28855

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente janë të vendosura 250m nga deti, i rrethuar nga gjelbërimi i cili ofron një ambient të këndshëm për pushim. Pranë është Manastiri i Savinës dhe fillimi i shëtitores Pet Danica që çon në Igalo. Oferta përfshin apartamente të dyfishtë, trefishtë dhe katërfish. Të gjitha apartamentet kanë një tarracë me pamje nga deti, CATV, ajer te kondicionuar, WIFI, si dhe ujë për 24 orë. Parkimi është i siguruar, dhe rruga për në plazh është e sheshtë, pa hapa, ne kemi një plazh të madh me rërë në Meljinë, ku mund të keni shtretër dhe cadra, në 50 m diametër ka restorante, tregje, stacion benzine.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 2000m

Në plazh: 250m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 29 29 77

+382 31 348 256

Emri i pronarit

Sandra i Ratko Mojsovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën