RENT A CAR

Apartamente STOJOVIC

Meljine, N. Fronta 115

Numri i pyetjeve: 2710 Vizita: 83775

Numri i pyetjeve: 2710 Vizita: 83775

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente janë të vendosura në përafërsisht. 200 metra nga plazhi i rërës në Meljinë - Komuna e Herceg Novi.

Një total prej 6 apartamentesh që variojnë nga 29 në 35 m2.

Çdo gjë është me ajër të kondicionuar dhe furnizimi me ujë është i siguruar. Apartamente janë tip studio, dhe ne kemi një opsion me dy dhoma. Ata të gjithë kanë një banjo, një kuzhinë, një WI-FI, një TV dhe një tarracë. Ne gjithashtu kemi 6 dhoma me një tarracë banjo, ajer te kondicionuar, TV.

Për të gjithë mysafirët në dispozicionin tuaj ka një dhomë të komunitetit për Barbecue nën shpatet. Parkimi ofrohet gjithashtu.

Apartamente janë të vendosura në një vend shumë të qetë, ideale për një pushim, në afërsi të bregut, larg nga sorrë dhe zhurmë. Zbritje speciale për qira për më shumë se 10 ditë dhe dhënien me qira të një numri të madh të apartamenteve ose dhomave.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 200m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 67 317 353

+382 31 348 488

Emri i pronarit

Neda Stojovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën