RENT A CAR

Apartamente Verde

Meljine, Narodnog Fronta 163A Meljine

Numri i pyetjeve: 1897 Vizita: 78661

Numri i pyetjeve: 1897 Vizita: 78661

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente moderne Verde janë 200 metra nga plazhi me rërë. Ato ndodhen 3 km në lindje të qendrës së Herceg Novi. Secili apartament ka pa Wi-Fi, ajer te kondicionuar dhe një ballkon privat me pamje ujërat glittering e Gjirit të Kotorrit. Apartamente Verde përfshijnë një banjo me dush, një dhomë gjumi me tre krevate dhe një dhomë që jetojnë me një divan të tërhequr dhe TV kabllor. Mysafirët mund të pushojnë në tarracë dhe të gëzojnë kopshtin lule. Pronës ka 2 makina larëse, një tryezë e bilardos dhe objektet Barbecue. Tërheqjet popullore aty pranë përfshijnë Manastirin historik Savina, 1.5 km larg, si dhe fortesat Kanli Tower dhe Forte Mare, të dy në një distancë prej 3 km nga apartamente. Aeroporti Ndërkombëtar i Dubrovnikut është 25 km larg.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 3000m

Në plazh: 200m

Në dyqan: 200m

Në restorant: 150m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38268506506

Emri i pronarit

Jasna Mikulic

Dërgo kërkesën