RENT A CAR

Apartament Przno

Milocer

Numri i pyetjeve: 138 Vizita: 18162

Numri i pyetjeve: 138 Vizita: 18162

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Një dhomë gjumi e mobiluar apartament 50m2, e cila mund të strehojë deri në 5 persona. E mobiluar plotesisht, ne nje lokacion atraktiv ne Przen, 100 metra larg plazhit te hotelit Maestral. Apartamenti ka Wi-Fi, TV kabllor, plotësisht me ajër të kondicionuar. Apartamenti eshte i afershem me restorante, dyqane, si dhe kazino. Çmimi në qershor 60e. Çmimi në korrik 80e. Çmimi në gusht 80e. Çmimi në shtator 60e.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 50m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 68 529 836

Emri i pronarit

Lazar Perovanovic

Dërgo kërkesën