RENT A CAR

Akomodimi privat dhe konvikti Toljic

Petrovac, Centar

Numri i pyetjeve: 1049 Vizita: 48641

Numri i pyetjeve: 1049 Vizita: 48641

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

"Akomodimi privat dhe Pension Toljiq" 3 *** ka 22 dhoma komode (58 shtretër-15m2), çdo dhomë ka banjo me dush, ajer te kondicionuar, TV kabllor (me mundësinë e monitorimit mbi 100 kanale), si dhe internet Është falas. Struktura e dhomës është e mëposhtme, 9 dhoma dyshe, 8 dhoma treshe, 3 dhoma me katër shtretër. Çdo dhomë ka dalje në tarracë me pamje nga deti. Brenda pensionit ka një restorant me një ofertë të pasur të kuzhinës kombëtare dhe ndërkombëtare, si dhe një përzgjedhje të gjerë të verërave vendore dhe të huaja. Për mysafirët tanë ne ofrojmë strehim me mëngjes, gjysmë bordi ose bordit të plotë. Cmimi për person për gjysmë bordi (mëngjes dhe darkë) 01.05.-01.06.- 24 eur 01.06.-20.06.- 27 euro 20.06.-05.07.- 30 eur 05.07.-15.07. - 32 euro 15.07.-20.08.- 34 eur 20.08.-31.08.- 31 eur 01.09.-15.09.- 27 eur 15.09.-01.05. - 22 eur Mëngjesi është një tavolinë suedeze, darkë për 3-4 lloje enësh, me një zgjedhje të zonës dhe shkretëtirës. Ka një mundësi dhe drekë në një shtesë prej 6eur. Fëmijët deri në 4 vjet pa pagesë, dhe nga 4 deri në 12 50%. Shëtitoret kryesore të qytetit dhe plazhi ndodhen 300 m nga moteli Toljić, si dhe supermarkete të pajisura mirë, klinika, farmaci dhe tregje. Për mysafirët e parkimit të hotelit është dhënë dhe falas! Për grupet e organizuara ne japim një zbritje shtesë!
Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit

Vend

Në qendër të qytetit: 300m

Në plazh: 300m

Në dyqan: 200m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 67243072

Emri i pronarit

Pansion Toljic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën