RENT A CAR

Apartament D & D

Petrovac, 28 Nika Anđusa, Petrovac, Montenegro

Numri i pyetjeve: 277 Vizita: 3759

Numri i pyetjeve: 277 Vizita: 3759

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Shtëpia ndodhet 50 metra larg nga deti dhe plazhi, supermarketi, restoranti, në qendër të rreptë. Ka tre dhoma gjumi, tre banjo, 4 tarraca të mëdha, një dhomë të gjallë të madhe, një kuzhinë të madhe dhe të zhvendosur të pajisur me ajër të kondicionuar, të gjitha dhomat kanë TV, ashensor, dy makina larëse, lavatriçe, jashtëzakonisht të bollshme, ideale për dy familje, për 6-10 persona.

Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 50m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

069405465

Emri i pronarit

Apartmani D&D


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 20%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Dërgo kërkesën