RENT A CAR

Apartament Zorka

Petrovac, Petrovac

Numri i pyetjeve: 1979 Vizita: 76048

Numri i pyetjeve: 1979 Vizita: 76048

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamenti ndodhet në ndërtesën, në katin e parë, në qendër të Petrovac, rreth 150 metra larg plazhit të qytetit. Në afërsi të tij ka një supermarket, treg, bankë, postë, qendër shëndetësore, farmaci dhe shumë objekte të tjera të pajisura mirë që ju nevojiten për një qëndrim të këndshëm në det. Apartamenti ka një dhomë gjumi të veçantë, me një krevat dopio dhe një shtrat të vetëm, si dhe një krevat divan në dhomë gjallë, kështu që është e rehatshme për të akomoduar pesë persona. Apartament është ajër i kondicionuar, ka TV kabllor, internet wireless, makinë të plotë, bordi hekurosje, ballkon i madh me pamje nga deti .. Kuzhinë është e pajisur plotësisht.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 150m

Në plazh: 150m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 50m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269061739

Emri i pronarit

Zorica Pivic

Dërgo kërkesën