RENT A CAR

Apartamente DRASKOVIC

Petrovac

Numri i pyetjeve: 1397 Vizita: 69658

Numri i pyetjeve: 1397 Vizita: 69658

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Ne ju ofrojmë dy apartamente (apartamente) me çmime të jashtëzakonshme. Apartamente janë të pajisura plotësisht (ajër të kondicionuar, kuzhinë, banjo ...) dhe janë të vendosura jo shumë larg plazhit dhe qendrës së qytetit.

çmimet:

Apartament për 6 persona: Qershor dhe Shtator - 60 euro në ditë, korrik dhe gusht - 80 euro në ditë

Apartament për 3 persona: Qershor dhe Shtator - 35 euro në ditë, korrik dhe gusht - 25 euro në ditë

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 300m

Në plazh: 300m

Në dyqan: 200m

Në restorant: 150m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 666 346

Emri i pronarit

Nada Draskovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën