RENT A CAR

Apartamente GREGOVIQ M & M

Petrovac, Krs Medinski bb, Petrovac na moru

Numri i pyetjeve: 1708 Vizita: 43006

Numri i pyetjeve: 1708 Vizita: 43006

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente të pajisura plotësisht, 250 metra nga plazhi dhe qendra e qytetit. Çdo apartament ka Wi-Fi, ajer te kondicionuar, kuzhinë të pajisur / mini-kuzhinë, TV, banjo, ballkon me pamje nga deti ose ullishte perreth shtepise.

Ne ofrojmë një shërbim dhe shërbim të plotë: - pastrim ditor -Free internet - krevati -peškiri - Dy herë -Transfers -ekskurzije

Të gjitha objektet e rëndësishme janë vetëm 5-10 minuta më këmbë: plazh, super-treg, restorant, stacion autobusi, zyrë postare, qendër shëndetësore, me qira një makinë.

Ne jemi në dispozicionin tuaj për çdo informacion / pyetje që mund të keni. Përvoja jonë e gjatë në këtë biznes, me cilësinë e akomodimit dhe shërbimeve që ne ofrojmë, ata do t'ju bëjnë ju mysafirët tanë të përhershëm.

Çdo vit ne kemi një ofertë speciale për sezonin e ardhshëm. Na kontaktoni sa më shpejt që të jetë e mundur dhe kapni ofertën më të mirë për pushimet tuaja! (ulje në akomodim, transferime, ekskursione ...)

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 250m

Në plazh: 250m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Emri i pronarit

Marko Gregovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën