RENT A CAR

Apartamente Kopitovic Marija

Petrovac, Centar

Numri i pyetjeve: 976 Vizita: 36160

Numri i pyetjeve: 976 Vizita: 36160

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente 'Kopitovic' janë ideale për pushime familjare, të cilat garantojnë vendndodhjen e tyre dhe hapësirë të rehatshme prej 50 deri në 70 metra katrorë. E vendosur në afërsi të tregut, ambulancës, farmacisë, restoranteve 170 metra larg plazhit dhe detit. Mollët kanë kuzhinë të pajisur plotësisht, sallon, një ose dy dhoma gjumi, banjo, tarraca, ajer te kondicionuar, TV kabllor dhe internet. Ne gjithashtu ofrojmë dhoma të trefishtë ku çmimi i krevatit varion nga 8 në 11 euro. Brenda apartamentit dhe apartamentit tonë mysafirët janë të marra me qira nga një agjenci e makinave, buke dhe mini-dyqan. Çmimi përfshin pastrimin bazë dhe ndryshimin e shtratit dhe sanduiçeve për 45 ditë, si dhe hapësirën e parkimit, ndërsa pagesat e paguara janë të ngarkuara me shtesë, zbritja e 10 ditëve do të zbritet për 10 ditë dhe një çmim special prej 30 euro do të paguhet deri më 1 korrik. nga 1 shtatori.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 350m

Në plazh: 300m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69290902

Emri i pronarit

Marija Kopitovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën