RENT A CAR

Apartamente Ksenija

Petrovac, Mirista b.b.

Numri i pyetjeve: 2719 Vizita: 114877

Numri i pyetjeve: 2719 Vizita: 114877

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente KSENIJA janë të vendosura në Petrovac, jo shumë larg plazhit, ata janë të vendosura në një ullishte dhe janë të rrethuar nga shumë gjelbërim dhe lule.Të ftuar janë ofruar apartamente me tre shtretër, dhoma dyshe dhe parkimi i tyre. Çdo apartament ka një banjo, ballkon, ajer te kondicionuar dhe TV kabllor. Qëndrimi tradicional i mirë i mikpritësit do ta bëjë qëndrimin tuaj të paharrueshëm.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 300m

Në plazh: 300m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 33 461 429

Emri i pronarit

Krsto Gregovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën