RENT A CAR

Apartamente Lux

Petrovac, Obala 37

Numri i pyetjeve: 1277 Vizita: 84658

Numri i pyetjeve: 1277 Vizita: 84658

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente janë në rreshtin e parë nga plazhi, 15 m nga plazhi, luksoze të pajisura, në kategorizimin e katër yjeve. Apartamentet janë me një dhe dy dhoma gjumi. Të gjitha apartamentet kanë: - kondicioner (apartamente më të mëdha për 2 klimat) - TV LCD me program kabllor, DVD - internet pa tel - tarracë / ballkone në det - vend parkimi Çmimi i banesës është 60-120 euro në ditë.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 100m

Në plazh: 25m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Emri i pronarit

Dijana Mitrovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën