RENT A CAR

Apartamente Vukoviq

Petrovac, Brezine bb, Petrovac, Montenegro

Numri i pyetjeve: 387 Vizita: 5690

Numri i pyetjeve: 387 Vizita: 5690

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Me apartamentet e sapo rinovuara, të pajisura me të gjitha comforts e nevojshme, vend qendror dhe mirëpritje të ngrohtë, shtëpia jonë në qytetin bregdetar të Petrovës është destinacioni perfekt për pushimet tuaja. Për dekada me radhë kemi të bëjmë me turizmin, kështu që apartamentet tona janë vetëm strehimi që kërkoni. Ne jemi të vendosur në një mjedis të qetë, vetëm 5 minuta më këmbë nga dy plazhi Petrovac. Shtëpia jonë është e rrethuar nga një kopsht i bukur dhe tarraca, si dhe një zonë e madhe Barbecue me grupe ku mysafirët tanë mund të mblidhen. Megjithatë, ne kemi internet wireless për mysafirët tanë të cilët nuk mund të largohen nga laptopët e tyre gjatë pushimeve të tyre.

Ne ofrojmë strehim në vijim: Dy dhoma gjumi apartament studio, me krevat frengjisht, kuzhinë të pajisur plotësisht, banjo të veçantë, TV kabllor, ajer te kondicionuar, dhe ballkon të madh të veçantë.

Dy apartamente të mëdha studio (deri në pesë persona) me një krevat dopio, një krevat të përbashkët dhe një krevat divan ku mund të akomodohen edhe dy të tjerë. Ky apartament studio ka një kuzhinë të pajisur plotësisht, sidomos një banjo, TV kabllor, ajer te kondicionuar dhe një ballkon të madh me pamje të bukur të detit.

Dy apartamente (deri në pesë persona), secila me dy dhoma gjumi të ndara: Një dhomë ka një krevat dopio dhe një krevat të përbashkët, ndërsa tjetri ka një shtrat të gjerë divan që mund të strehojë dy persona. Kuzhinë dhe dhomë ngrënie janë në një dhomë të veçantë, dhe janë të pajisura me të gjitha pajisjet. Ata kanë një banjo të veçantë, TV kabllor, ajer te kondicionuar dhe një ballkon të madh. Nëse keni nevojë për më shumë informacion, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 150m

Në plazh: 150m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 150m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 67 055 551

+382 33 461 431

Emri i pronarit

Vlado Vukovic

Dërgo kërkesën