RENT A CAR

Dhomat Venus

Petrovac, 6W4R+WQM, Petrovac, Montenegro

Numri i pyetjeve: 353 Vizita: 1035

Numri i pyetjeve: 353 Vizita: 1035

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente te sapo ndertuara ne qender te Petrovacit. Dhomat jane te pajisura me kondicioner, TV kabllor, internet dhe pallati ka parkim. Çmime të mira!

Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 70m

Në dyqan: 20m

Në restorant: 20m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269080030

Emri i pronarit

Damir Sabljic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën