RENT A CAR

Hotel W Grand

Petrovac

Numri i pyetjeve: 1007 Vizita: 82958

Numri i pyetjeve: 1007 Vizita: 82958

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh

Pishinë


Përshkrim

Hoteli i ri WGrand me pamje nga deti edhe nga dhomat e kateve në tokë sapo është hapur në fshatin Brezine, 300 metra nga plazhi i qytetit Petrovac. Hoteli ka 50 dhoma, me dekor modern, televizor kabllor, mini bar, telefon, internet, tharëse flokësh dhe një tarracë të gjërë. Në katin më të lartë të hotelit ka një restorant me një kafe bar, një sallë konferencash, një xhakuzi, një sauna, një dhomë palestër, një sallon masazh dhe një tarracë të hapur me tapiceri dhe loungers dielli, një hapësirë për lojëra të fëmijëve dhe një pamje magjike të kalaja Petrovac i njohur si "Lazaret", deti i hapur dhe pyjet e dendura të pishave. Salla e konferencave mund të strehojë 50, dhe është i përshtatshëm për seminare, prezantime dhe kurse trajnimi, dhe është e pajisur me pajisje kompjuterike dhe qasje në internet. Pritja e hotelit WGrand është e hapur 24 orë në ditë për të pritur mysafirë. Përveç kësaj! pritja është një vend për bagazhin dhe pajisjet e plazhit. Guests mund të përdorni të lavanderi hotel. Ka dy dhoma që ndryshojnë me dushe në dispozicion për mysafirët të cilët kanë ardhur në fund të qëndrimit të tyre në mëngjes dhe po udhëtojnë në shtëpi në mbrëmje. Të gjitha dhomat në hotel janë me ajër të kondicionuar. Ndërtesa ka një sistem diellor të ngrohjes qendrore për ujë të ngrohtë. Të gjitha shkallët, dy ashensorët, parkun e makinave dhe hyrjet në hotel janë nën mbikëqyrje me video.

OBJEKTET DHE PAJISJET:

-Flake me ajër të kondicionuar hotel -Restaurant TV me TV -Aperitiv bar -Mini bar Trajnimi i peshës -Safe -Sauna -Laundry -Jacuzzi - Shërbim në dhomë Salloni i masazhit -Balconies - Salla e konferencave - Pamje nga deti - Parkim

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 250m

Në plazh: 250m

Në dyqan: 25m

Online booking

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën