RENT A CAR

Penthouse Vukovic

Petrovac, 22 Nika Anđusa, Petrovac, Montenegro

Numri i pyetjeve: 337 Vizita: 7052

Numri i pyetjeve: 337 Vizita: 7052

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Penthouse jonë është e vendosur në zemër të Petrovac, vetëm pak metra nga plazhi kryesor dhe rrugë kryesore ku ju mund të gjeni kafene dhe restorante të shumta. Vendndodhja e banesës është shumë e favorshme: ndodhet në afërsi të tregut më të madh dhe pranë zyrës së postës dhe bankës. Penthouse mund të strehojë deri në 7 persona, ka 3 dhoma gjumi (2 dhoma gjumi master dhe 1 për fëmijë) dhe 2 banjo, si dhe një kuzhinë të pajisur plotësisht me pjatalarëse dhe lavatriçe. Ekziston edhe një zonë ngrënie dhe një sallë pritjeje me një TV të madh, duke përfshirë një DVD player. Kjo zonë e përbashkët çon në një tarracë të gjerë ku mund të bini diell gjatë ditës ose të shijoni një pamje të bukur të detit dhe ishujve.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 30m

Në plazh: 30m

Në dyqan: 30m

Në restorant: 20m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 67 055 551

+382 33 461 431

Emri i pronarit

Vlado Vukovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën