RENT A CAR

Apartamente Cirkoviq

Prcanj, Tre Sorelle(Tri Sestre)

Numri i pyetjeve: 1622 Vizita: 55544

Numri i pyetjeve: 1622 Vizita: 55544

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Prčanj është një vend i vogël bregdetar në Gjirin e Kotorrit i njohur si spa e spa ajrore të astmës dhe bronkitit. Shtëpia jonë është e vendosur në bregun e detit me një oborr të madh dhe një pamje të bukur të gjirit. Apartamente janë të vendosura në katin e parë dhe çdo apartament ka tarracë e vet me karrige në kuvertë dhe mobilje të tjera. Apartamente janë të pajisura plotësisht, dhe janë të mbuluara me kabllo. TV dhe internet me internet GAZDA VRŠ DHE TRANSFERIMI ME DHOMA TUAJ PA TARIFAT

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 1000m

Në plazh: 25m

Në dyqan: 200m

Në restorant: 150m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267 230 353

Emri i pronarit

Zoran Cirkovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën