RENT A CAR

Apartamente Novakoviq

Radanovici, Popova Ulica, Шишићи, Црна Гора

Numri i pyetjeve: 42 Vizita: 5454

Numri i pyetjeve: 42 Vizita: 5454

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh

Pishinë


Përshkrim

Apartamente Novakovic janë të vendosura në një vend të qetë në Radanovici afër Kotorrit. Ata ofrojnë falas Wi-Fi, parkim falas dhe një kopsht me një tarracë dhe një pishinë të hapur dhe xhakuzi. Apartamente kanë një ballkon, një TV LCD me kanale kabllore dhe një kuzhinë me një dhomë ngrënie. Të gjitha apartamentet janë të ajrit të kondicionuar. Çdo apartament përfshin një banjo private me dush. Dyqani më i afërt ushqimor është 800 metra larg. 900 metra nga banesa ka një restorant, i cili shërben specialitete vendore dhe enët ndërkombëtare. Apartamente janë 800 metra nga stacioni kryesor i autobusëve. Aeroporti Tivat është 6 km larg, dhe plazhet popullore Jaz dhe Trsteno janë 8 km larg nga apartamente Novaković. Hyrja dhe parkimi në plazh Jaz janë falas për mysafirët e banesës. Ploce Beach është 13 km larg. Bërthama e vjetër e Kotorrit është 8 km larg. Ajo është e vendosur nën mbrojtjen e UNESCO-s dhe ofron shumë atraksione, të tilla si Katedralja e Shën Tryun dhe muret e qytetit. Marina më e madhe në portin Adriatik të Malit të Zi është 8 km larg. Ju gjithashtu mund të vizitoni Parkun Nacional Lovćen dhe mauzoleun e Petër II Njegoš, që është 25 minuta me makinë, në majë ka pikëpamje me një pamje të mrekullueshme të tërë Boka Kotorska. Në afërsi të banesës është Perast, vendi më i vjetër në Boka Kotorska, aty mund të shihni ishujt e bukur të Gospa od Škrpjela dhe Sveti Djordje. Plazhi është 12 km larg. Ju gjithashtu mund të vizitoni një fshat të vogël të peshkimit të Bigova, që është 9 km larg.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit

Vend

Në plazh: 7000m

Në dyqan: 750m

Në restorant: 1300m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

068089088

Emri i pronarit

Srdjan Novakovic

Web site: www.apartmaninovakovic.com

Dërgo kërkesën