RENT A CAR

Apartament Niketic

Radovići

Numri i pyetjeve: 398 Vizita: 46395

Numri i pyetjeve: 398 Vizita: 46395

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

Apartamenti i gjerë 40 metra katror është pjesë e një shtëpie të vjetër guri, rinovuar kohët e fundit dhe ndodhet në pjesën e Radovicës të njohur si pjesa e ambientit të Milovicës. Ajo është menduar për 4 persona, të pajisur plotësisht dhe me ajër të kondicionuar. Ajo ka një dhomë që jetojnë me një kuzhinë (ku ka një shtrat pull-out), një dhomë gjumi (të ashtuquajturat krevat frengjisht) dhe një banjo. Ai shkon në pjesën e tij të oborrit, ku vendoset një shtrojë me një ombrellë. Parking privat është në frontin e shtëpisë. Plazhet më të afërta janë Kaludjerovina (rreth 900m), Kakrc (900mm), Bjelila (1000m), Blue Horizons (2.5km), Oblatno ... Në Radovic ka një post, një klinikë mjekësore, një supermarket, disa dyqane të vogla private ushqimore, piceri, restorante, kafene, si dhe parukeri dhe sallon bukurie. Çmimi është 35 € / natë (korrik dhe gusht), minimum 3 netë, dhe 25 euro në qershor dhe shtator. Nëse dëshironi të qëndroni vetëm një ose dy netë atëherë çmimi është dakorduar. Numrat e telefonit që mund të na merrni janë: 0038032677242 (shtëpi) dhe 0038269407427.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 250m

Në plazh: 900m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 32677242

Emri i pronarit

Milka Niketic

Dërgo kërkesën