RENT A CAR

Apartamente BAKADEKINA

Radovići, Radovici

Numri i pyetjeve: 491 Vizita: 77944

Numri i pyetjeve: 491 Vizita: 77944

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Ndërtesa është e vendosur në qendër të fshatit Radovica, pranë tij ka një treg, një dyqan, një restorant, një post .... Apartamenti përbëhet nga një dhomë të gjallë dhe një dhomë gjumi, një kuzhinë dhe një banjo. Ajo është menduar për 4 persona. Ekziston edhe një tarracë prej 60 m2 me një Barbecue ndërtuar. Pranë ka disa nga plazhet më atraktive në Mal të Zi, të tilla si Blue Horizons, Oblatno, Mirista dhe Zanjice .......

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit


Vend

Në qendër të qytetit: 25m

Në plazh: 1000m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+381603110815

+381600340341

+381642215300

Emri i pronarit

Bratislava Nenkovic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën