RENT A CAR

Apartamente Kalezic

Radovići, Radovici

Numri i pyetjeve: 824 Vizita: 37083

Numri i pyetjeve: 824 Vizita: 37083

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Vila Kalezić ndodhet në Novo Naselje në Radovići. Në një distancë prej 100m gjendet një treg dhe plazhi Plavi Horizonti ka rreth 900m. Çmimet janë të favorshme. Thirrni për një marrëveshje. TË GJITHA APARTAMENTET KALEZIDI JANË PAJISJET LUKSEMORE DHE KANË MJEDISI NË UJË 24 DjËASA PARKU I PARË VIEW VIEW KABLOVSKU TV KLIMA
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 350m

Në plazh: 900m

Në dyqan: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 67 865 122

Emri i pronarit

Natalija Kalezic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën