RENT A CAR

Apartamente Starcevic

Radovići, Radovici - Tivat

Numri i pyetjeve: 1419 Vizita: 95962

Numri i pyetjeve: 1419 Vizita: 95962

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh

Pishinë


Përshkrim

Ne ofrojmë 6 apartamente të shpërndara në 2 shtëpi. Të gjitha apartamentet janë të ajrit të kondicionuar, kabllor dhe internet të siguruara, si dhe një hapësirë parkimi. Apartamente të para me fotografi janë në ambient të vjetër. Ato përbëhen nga dy shtëpi guri të rinovuar plotësisht që janë të ndarë si 3 apartamente duplex. Shtëpia e madhe është ndërtuar në mënyrë që të ketë një bodrum vere në katin përdhes dhe në katin e parë ka dy dupleks të veçantë të përbërë nga një tarracë të madhe, korridor, banjo me dush, dhomë gjallë me kuzhinë dhe dhomë ngrënie dhe dhomë gjumi në katin e parë dhe një tarracë nga e cila Pamja arrin në gjirin e Tivatit. Apartament tjetër duplex ka një plan urbanistik identik. Shtëpia e vogël është përshtatur me madhësinë e një apartamenti duplex që përbëhet nga një kuzhinë dhe dhomë të gjallë me një dhomë ngrënie dhe një banjo në katin përdhes derisa shkallët e brendshme të çojnë në dhomë gjumi. Çdo apartament është përshtatur për të ofruar strehim për 2 deri 5 persona. Ato janë të vendosura në qendër të Radovicës (pranë Voli) dhe distanca nga plazhi është rreth 1.2 km (Plavi Horizont). Apartamente të tjera me fotografi (një shtëpi e verdhë me një oborr të madh) përbëhet nga dy dhoma të veçanta, një kuzhinë dhe një banjo. Çdo apartament ka një hyrje të veçantë, një tarracë me grupe ulëse, një vend parkimi me kusht, me ajër të kondicionuar, internet dhe TV kabllor. Gjithashtu, të ftuarit kanë mundësinë të përdorin një pishinë dhe alpinistë. Apartamente janë rreth 2 km nga Blue Horizons, ndërsa plazhet në gji janë 5 minuta nga shtëpia. Çdo apartament është përshtatur për të ofruar strehim për 2 deri 5 persona. Kur kërkohet, ju lutemi tregoni cilat apartamente ju përshtaten më shumë.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit


Vend

Në qendër të qytetit: 50m

Në plazh: 1000m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267639303

+382 32 677 007

Emri i pronarit

Milica Starcevic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 10%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën