RENT A CAR

Apartamente AURA

Rafailovici, Obala

Numri i pyetjeve: 5585 Vizita: 134397

Numri i pyetjeve: 5585 Vizita: 134397

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

OFERTA SPECIALE - 7-10 € PER PERSON! !! Çmimet për periudhën prej 01.05-10.06.2016

Pashkëve? 1 maj? Karnaval në Budva? Duke shijuar diellin dhe vendosjen në plazhin Becici, kjo është një mundësi unike për të qenë një mysafir në apartamente AURA-Rafailovići, me çmime që janë madje 80% më e ulët se në kulmin e sezonit. Apartamente janë kategorizuar me 4 *, plazhi është 20 metra nga objekti, kafene dhe restorante në afërsi të saj.

"Aura apartments" u krijuan në vitin 2011, janë ndërtesa më të reja dhe janë bërë në një stil modern dhe luksoz. Të njëjtin vit ata ishin të trajnuar për të marrë me qera. Aktualisht, ne kemi tre, katër dhe katër suita krevat. Disa janë bërë në formën e studiove, dhe disa gjithashtu kanë dhoma gjumi të ndara. Të gjitha apartamentet kanë mini kuzhinë, ajer te kondicionuar, TV + kabllor, si dhe internet. Ne ofrojmë apartamente me dhe pa pamje nga deti, me një apartament pranë gjërave të përmendura më lart, gjithashtu edhe një sauna brenda banjës, dhe çmimi i këtij apartament është diçka më e madhe.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 4000m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 68323112

Emri i pronarit

SinisaJovanovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën