RENT A CAR

Apartamente LIPA

Rafailovici, Rafailovici, Budva

Numri i pyetjeve: 8892 Vizita: 117200

Numri i pyetjeve: 8892 Vizita: 117200

Shtoni në të preferuarat

Përshkrim

Objektet janë të vendosura 20 deri në 50 metra nga plazhi dhe kanë dhoma dyshe, trefishtë dhe katërfishtë ose apartamente në studio, si dhe apartamente me dhomë gjumi të veçantë ose apartamente duplex me dy dhoma gjumi të ndara dhe një dhomë të gjallë. Çdo dhomë ose apartament ka TV kabllor ose satelit, banjo, frigorifer, ajer te kondicionuar, internet falas në internet, tarracë, peshqir. Apartamente dhe studio gjithashtu kanë një kuzhinë të pajisur plotësisht. Gjysma bordi ose konvikti është e mundur në restorantet e Obala dhe Miron.

Apartamente dhe dhoma janë të vendosura në lokacione të ndryshme, ju do të merrni më shumë informacion nëse ju dërgoni një kërkesë.

Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 50m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Emri i pronarit

Milojevic Milos

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën