RENT A CAR

Apartamente Luna

Rafailovici, 4 Vitodolska St, Rafailovići, Montenegro

Numri i pyetjeve: 365 Vizita: 8651

Numri i pyetjeve: 365 Vizita: 8651

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente 'Luna' ndodhen 60 metra nga plazhi në Rafailovići, të cilat janë pjesë e Rivierës së Budvës. Shtëpia ka 14 dhoma me gjithsej 39 shtretër. Çdo dhomë ka banjo të vet. Gjithashtu, çdo dhomë është e pajisur me TV, internet, frigorifer dhe shumica e dhomave kanë një tarracë me pamje nga deti. Shtëpia gjithashtu ka një kuzhinë të madhe dhe dhomë ngrënie, si dhe një tarracë të madhe të përbashkët për të gjithë mysafirët

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 60m

Në dyqan: 60m

Në restorant: 60m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038268244444

00381613333343

Emri i pronarit

Igor Kuburovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën