RENT A CAR

Apartamente POPOVIC

Rafailovici, Rafailovici

Numri i pyetjeve: 3484 Vizita: 123096

Numri i pyetjeve: 3484 Vizita: 123096

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Ne ju ofrojmë dy apartamente të trefishtë në Rafailvci (2 +1, 3).

Apartamente janë të vendosura në një vend të jashtëzakonshëm dhe janë të pajisura plotësisht (ajer te kondicionuar, TV kabllor, kuzhinë, banjo, ballkon me pamje nga deti)

i mirëpritur

ÇMIMET: Qershor dhe shtator 30 euro në ditë Korrik dhe gusht 45 euro në ditë

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit


Vend

Në plazh: 25m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 828 178

Emri i pronarit

Zoran Popovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën