RENT A CAR

Lux Apartament Teodora Rafailovici 4*

Rafailovici, 2 Vitodolska Ulica, Rafailovići, Montenegro

Numri i pyetjeve: 297 Vizita: 7389

Numri i pyetjeve: 297 Vizita: 7389

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh

Pishinë


Përshkrim

Një apartament i ri luksoz luksoz në katin e 2-të (me ashensor) të hotel-condo. Është ndërtuar në prill 2019. Vend i shkëlqyer, nën rrugën kryesore, 250 m larg detit.

Pishinë pa pagesë për mysafirët tanë:  5. Korrik - 15. Shtator 2019

Apartament i bukur, modern dhe i rehatshëm me një dhomë gjumi prej 52 m2. Klasa - Lux. Struktura e banesës: 1) Salla e jetesës: divan qoshe që nxirret në një krevat francez (mekanizëm i dobët divan, lloji i fundit i mekanizmit i cili është disassembled për vetëm 5 sekonda me muzg shumë të rehatshëm) ✓ kuzhinë moderne dhe e pajisur plotësisht me të gjitha pajisjet e nevojshme kuzhine E kam vënë atë. 2) dhomë gjumi më vete, me krevat dopio (200 cm x 160 cm) ✓ ortopedike, anti-alergjike dhe anti-bakterial dyshek rehatshme ✓ jastëkë anti-alergjike dhe anti-bakteriale ✓ Complete fletë peshqir krevat dhe të kualitetit të lartë. 3) Banjo moderne e pajisur me dush 4) Tarracë të madhe me mobilje kopsht. Dritaret janë të zbehura nga jashtë. Çdo gjë është e re, e pastër dhe e pastër.

Apartamenti ndodhet në anën e ndërtesës përballë detit, jo në anën përballë rrugës kryesore. Kjo është arsyeja pse apartament është i qetë dhe i qetë. Apartamenti nuk ka pamje deti. Një vend ideal për t'u çlodhur dhe me të vërtetë të shijoni pushimet tuaja! Apartamenti eshte i regjistruar per qera.

Pajisjet: Air conditioning, internet WiFi, TV LCD, TV kabllor, DVD, mikrovalë, aparat kafeje Nesspresso, tenxhere elektrike, tas elektrike, mikser, lavatriçe, tharëse flokësh, hekur dhe hekurosje. Për fëmijët (pa pagesë, sipas kërkesës) - krevat kanate, ushqyes, mbrojtje për priza.

Transporti nga aeroporti në apartament dhe përsëri me një çmim shumë të ulët.

Për rezervimin është e nevojshme të paguani 20% të çmimit total. Pjesa tjetër paguhet pas hyrjes në banesë. Pas pagesës, ne do t'ju dërgojmë një konfirmim të rezervimit për nënshkrimin dhe vulën.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 250m

Në dyqan: 80m

Në restorant: 70m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269150771

Emri i pronarit

Ivan Sekulic

Web site: https://www.apartment-teodora-rafailovici.com


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 20%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Dërgo kërkesën