RENT A CAR

Apartamente Vukoviq

Reževići, Rijeka Rezevici bb

Numri i pyetjeve: 151 Vizita: 15966

Numri i pyetjeve: 151 Vizita: 15966

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Lumi Rezevici ndodhet në gjysmë të rrugës ndërmjet Sveti Stefan dhe Petrovac. Dy apartamente për 4 persona dhe dy stuyas për 2 persona janë me pamje nga deti, ajër të kondicionuar dhe kanë WIFI. Parkimi ofrohet në hijen e pemëve ulliri. Dielli më i bukur, atmosfera në shtëpi. Plazhi më i afërt është 300 metra. Pranë është plazhi popullor i Drobni Pijesak. Nga 15 korriku deri më 20 gusht, çmimi i studimit është 30 euro dhe apartamentet 55 euro në ditë. Nga sezoni çmimi i studimit është 22 euro dhe apartamentet 35 euro në ditë.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 350m

Në plazh: 350m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 350m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 68 263 205

Emri i pronarit

Marko Vukovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën