RENT A CAR

Roman Kopshti Apartament

Risan, Bujevina bb, Risan

Numri i pyetjeve: 64 Vizita: 8817

Numri i pyetjeve: 64 Vizita: 8817

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh

Pishinë


Përshkrim

Objekti Akomodimi Roman Garden Apartment është e vendosur në Risan, një 5-minuta në këmbë nga Mozaiku Romak. Hoteli ofron strehim me ajër të kondicionuar. Nga ndërtesa ka një pamje të kopshtit.

Ky apartament përbëhet nga 1 dhomë gjumi, kuzhinë dhe dhomë ngrënie të pajisur plotësisht. Një TV të sheshtë me kanale satelitore është në dispozicion.

Apartament Roman Garden ka një tarracë dhe një pishinë në natyrë sezonale.

Aeroporti më i afërt është Tivat Aeroporti, 28 km nga akomodimi.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 500m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 400m

Në restorant: 400m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0069784938

Emri i pronarit

Nikoleta Samardzic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradhëni është i pakthyeshëm kur anullohet

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën