RENT A CAR

Apartamente Meshkuj Rose

Rose, Rose b.b. +382 67 690 154

Numri i pyetjeve: 1810 Vizita: 130760

Numri i pyetjeve: 1810 Vizita: 130760

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente në Roses pak. Në një nga vendet më atraktive në Malin e Zi në një gji të qetë pranë fshatit të lashtë Rose në gadishullin e Lusticës.

Meshkuj Rose Bay është strehuar nga valët e forta dhe është një zgjedhje ideale për mysafirët që kërkojnë jetën private. Në total ka 6 apartamente, 2 dhoma gjumi, 2 (+1), 45m2, 2 dhoma gjumi, 5 (+1), 70m2 dhe 2 dhoma gjumi, 5 dhoma, 60m2. Çdo apartament ka një pamje të detit dhe një hyrje të veçantë. Çmimet e apartamenteve me një dhomë janë nga 45 në 60 euro, dhe dy dhoma apartamente nga 65 në 90 euro në varësi të periudhës së sezonit. Të gjitha apartamentet kanë një banjo, një dhomë që jetojnë me një kuzhinë të plotë, një dhomë gjumi dhe një ose dy tarraca. Për të gjithë mysafirët në dispozicionin tuaj ka një kopsht, një zonë Barbecue, një ponta private në të cilën ju mund të lidhni anije, dhe qasje në det. Largësia nga parkimi dhe restoranti është një shëtitje 10-minuta. Lidhja: Herceg Novi - linja të rregullta me anije disa herë në ditë, dhe me porosi. Pranë ekskursionit të bukur: Zanjice, Mamula Island, Blue Cave, Mirist

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit
Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 5m

Në restorant: 200m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 67 690 154

+382 69533519

Emri i pronarit

Marko i Vjera Popovic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradhëni është i pakthyeshëm kur anullohet

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën