RENT A CAR

Apartament Mirjana

Stoliv, Beogradsko naselje

Numri i pyetjeve: 274 Vizita: 20402

Numri i pyetjeve: 274 Vizita: 20402

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Unë marr me qira një apartament me katër shtretër në Stoliv (Boka Kotorska) vetëm pak metra larg detit. Përveç një banjo të veçantë, në apartament ka një aneks kuzhine dhe 2 tarraca të mëdha me pamje nga deti, TV, zona gjumi, makinë për të gjithë, 30-40e përditshme me qira të të gjithë banesës, në varësi të periudhës së qëndrimit.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 50m

Në plazh: 25m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+381 64 380 60 83

Emri i pronarit

Mirjana Radakovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën