RENT A CAR

APARTAMENTET KNEZ 1

Sutomore, Rutke, Sutomore, Montenegro

Numri i pyetjeve: 220 Vizita: 11097

Numri i pyetjeve: 220 Vizita: 11097

Shtoni në të preferuarat

Përshkrim

Sutomore Apartamente "Prince 1" janë të vendosura në një pjesë të qetë të Sutomore vetëm 9 minuta më këmbë nga plazhi. Ne ofrojmë apartamente me krevat dopio me një aneks kuzhine të pajisur plotësisht, banjo dhe verandë.Te gjitha njësitë kanë televizorë me ekran të sheshtë, kondicionerë, kuzhina janë të pajisura plotësisht me të gjitha veglat e nevojshme si dhe kazan elektrike dhe pllakë gatimi.Në disa apartamente ekziston mundësia e futjes së ndihmës shtretër në kërkesën tuaj dhe në një kosto shtesë Peskiri janë gjithashtu në dispozicion në të gjitha njësitë. Të gjitha apartamentet janë të pajisura me wi-fi të lirë. Ne gjithashtu ofrojmë parkim falas për rezervimin tuaj. Në çatinë e ndërtesës sonë ka një tarracë të bukur me pamje nga deti, në tarracë ka një Barbecue që është në dispozicion për të gjithë mysafirët. Ne jemi të gatshëm të ju mirëpresim dhe të ju mirëpresim që të ndiheni si në shtëpinë tuaj dhe ju jeni duke përsëritur pushimet tuaja për të gjithë me shpresën se do të ktheheni tek ne përsëri.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 500m

Në plazh: 900m

Në dyqan: 500m

Në restorant: 500m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038163237410

00381637772497

0038268740727

Emri i pronarit

Milovan Knezevic

Web site: https://www.facebook.com/apartmaniknezsutomore/


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 20%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën