RENT A CAR

Apartament Mala Mija

Sutomore, Cara Lazara BB, Sutomore 85355, Montenegro

Numri i pyetjeve: 112 Vizita: 3651

Numri i pyetjeve: 112 Vizita: 3651

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartament dy-katëshe Mala Mija përbëhet nga një sallë hyrje, tualet, sallon, kuzhinë, tarracë, 2 dhoma gjumi të mëdha dhe banjo. Ajo është 400 metra nga qendra e Sutomore dhe 600 metra nga plazhi kryesor i qytetit. Plazhi dhe qendra e Sutomorës janë të gjitha terrenet e sheshta dhe në afërsi të banesës ka dyqane, restorante, bakera dhe barnatore. Apartamenti eshte shume i lehte dhe i rehatshem per te mbajtur deri ne 6 te rritur dhe femije. Çmimi varet nga numri i mysafirëve dhe periudha e rezervimit. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nderteses se banimit dhe shkon deri ne shkalle. Apartamenti ka internet dhe TV kabllor, një kuzhinë të pajisur plotësisht dhe një makinë larëse.

Lexo më shumë

Vend

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269612919

Emri i pronarit

Jelena Jelic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën