RENT A CAR

Apartament VUCELIC

Sutomore

Numri i pyetjeve: 1228 Vizita: 78042

Numri i pyetjeve: 1228 Vizita: 78042

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

I marr me qira një pjesë të shtëpisë si një apartament më të madh. Apartamenti përbëhet nga 3 dhoma dopio, një dhomë të gjallë, një kuzhinë dhe një banjo, e cila mund të shihet në fotot e vendosura. Apartamenti eshte me ajër të kondicionuar, ka TV, satelit dhe internet, si dhe të gjitha pajisjet elektrike që janë të nevojshme për kuzhinë. Shtëpia është e vendosur 2-3 minuta (me makinë) nga plazhi, rëra ka rreth 10 minuta. Shtëpia është e vendosur përgjatë rrugës kryesore, kështu që nuk ka vela përgjatë kodrës. Mundësia për të marrë me qera të gjithë shtëpinë në mënyrë të përshtatshme.

PËR NJË REZERVIM DUHET BIMËN 50 EUR AVANS

Lexo më shumë

Vend

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 68 078 087

Emri i pronarit

Raso Vucelic

Dërgo kërkesën