RENT A CAR

Apartamente Jankoviq

Sutomore, Stjepana Mitrova Ljubise, Sutomore, Montenegro

Numri i pyetjeve: 235 Vizita: 15875

Numri i pyetjeve: 235 Vizita: 15875

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Sutomore është një nga vendet më të bukura në bregdetin e CG. Vendndodhja e ndërtesës është nën rrugën kryesore, nën qendrën tregtare IDEA.

objektit ofron, kombinime të ndryshme të akomodimit, të cilat mund të përshtaten me nevojat e mysafirëve, familjeve dhe grupeve më të mëdha * dyfishtë, trefishtë, katër krevat *

Ne kemi një parking privat, një oborr landscaped, me oborrin shoqërues, në katin e parë ka një tarracë të madhe prej 40 metrash katror, me një mobil të plotë. Ka më shumë kuzhina çaj dhe në katin e parë ka një kuzhinë të përbashkët, vuaj ....

Objekti është një banjo me ajër të kondicionuar, gjithashtu mbulohet me një program të plotë Wi-Fi dhe TV.

Distanca nga plazhi i qytetit është 800m, nga qendra e qytetit 300m, dyqane, furra buke .... është vetëm 150m.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit

Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 900m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267260180

+38267627190

+38230374300

Emri i pronarit

Blazo Jankovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën