RENT A CAR

Apartamente Jelic

Sutomore, Mirosica 2

Numri i pyetjeve: 529 Vizita: 35875

Numri i pyetjeve: 529 Vizita: 35875

Shtoni në të preferuarat

Përshkrim

Apartamente Jelic kanë një apartament të madh dhe katër apartamente në studio. Apartamenti i madh përbëhet nga tre dhoma gjumi, kuzhinë, banjo, sallë, dhomë të gjallë dhe dy tarraca të mëdha. Ndërsa katër apartamente studio janë të pajisura: mini kuzhinë, banjo, ajer te kondicionuar, TV dhe internet, dhe tre kanë një tarracë në apartament. Parkimi ofrohet në oborr që mund të bllokohet dhe oborr është gjithashtu në dispozicion për mysafirët

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 1000m

Në plazh: 1000m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 150m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 612 919

Emri i pronarit

Stefan Jelic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën